Co nového?

9. april 2012 at 12:49 | Thalia Contostavlos |  Author´s Note
Veselé Velikonoce, moji milí !

.....Jistě jste si všimli, že jsem po velice dlouhou dobu nepřidávala na blog nic nového. Nemám pro vás žádné smysluplné ospravedlnění - prostě jsem nějak neměla, co psát a nechtělo se mi zveřejňovat jen nějaké bláboly. Když nemám nápady nebo chuť, nebudu přece psát o tom, jak nemám čas nebo, jak mě opustila má skvělá přítelkyně Múza.
.....Každopádně teď jsem zpět a mám pár věcí, které bych vám chtěla sdělit. První informace není ničím závratným, pouze jsem se rozhodla, že změním své blogové jméno. Z Natalie Fotopoulos se přes noc stala Natalia Contostavlos - a to z jediného důvodu - kamarádi z ciziny mě znají spíše jako Thalii Contostavlos, takže jsem se rozhodla, že si holt češi budou muset zvyknout :) Jediný účel této změny bylo opravdu jen sjednocení všech těch jmen do jednoho :)
.....Další informace se týká povídek. Mám momentálně rozepsanou jednu českou - jde o Archieho a Wolfovu konverzaci u večeře a opravdu se těším, až ji zveřejním. Akorát se mi do toho moc nechce, protože ji píšu po staru do sešitu a jsem líná to přepisovat do počítače :) V každém případě si myslím, že se máte na co těšit. Dám vám sem malou ochutnávku:

.....Wolfe se zakabonil. "Jaký má smysl vydávat válečný zpravodaj, když už je po válce?"
.....Pokrčil jsem rameny. "Aby nám sdělili, proč jsme vyhráli válku?"
....."Pfuj. Mluvte o něčem jiném."
....."Jako třeba o dámských parfémech?" zašklebil jsem se. Jednou jsme totiž bezmála dvacet minut diskutovali o rozdílu mezi růžovou a fialkovou vůní. Skoro to vypadalo, že Wolfe sekne se soukromým čmucháním, otevře si parfumerii a mě zaměstná jako podomního prodavače.
....."Pokud si dobře pamatuji, to téma jste tenkrát začal vy, Archie. A s trochou snahy si vaše brilantní paměť jistě vybaví, jak přesně."
.....Napil jsem se a pokýval hlavou. "Myslím, že to rodeo započalo slovy: Lili na sobě měla dneska takový zvláštní parfém. Něco mezi okurkou a tuřínem…"

.....Doufám jen, že mě ta hrstka mých pravidelných čtenářu neopustí pro mou dlouhou nepřítomnost. Mějte se pěkně a přežijte ve zdraví zbytek dne.

.....Mimochodem, právě se koukám na Sherlocka Holmese (Granada series) - The Devil's Foot - jedna z mých nejoblíbenějších epizod :) Z toho plyne, že mám opravdu dobrou a detektivní náladu, takže možná vyplodím ještě nějakou povídku :D
Vaše, Thalia :)
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.