Nastalá situace

31. july 2012 at 19:11 | Thalia Contostavlos |  Author´s Note
……Nechci zde znovu rozebírat nešťastnou situaci, která potkala celý Autorský klub ani pomlouvat člověka zodpovědného za celý problém. A to zejména proto, že se mě zmíněný problém přímo netýká. Nepatřím do Autorského klubu a nikdy patřit nebudu, blog chci vést svým stylem a nepotřebuju nikoho, kdo by mi diktoval pravidla. Právě z tohoto důvodu si všech členů AK velice vážím a jejich články pravidelně čtu, tedy aspoň donedávna tomu tak bylo. Zde bych se s vámi ráda podělila o pár postřehů.
……Věděli jste, že dívčí blogy byly celá léta ze strany AK šikanovány? A to pouze z tak chabého důvodu jako je nulová kvalita jejich článků? To je jako říct, že gymnázia šikanují některé žáky jen kvůli tomu, že jsou hloupí a mají špatný prospěch. Kdybyste patřili do klubu volejbalistů a trenér by vám do týmu přihodil házenkáře, taky byste se bouřili.
……Dále jsem netušila, že přeložit si v Google Překladači názvy rubrik je originální a zajímavé. Promiňte mi tu jízlivost, ale to by opravdu zvládla i cvičená opice. Nemám ráda lidi, co si hrají na něco, co nejsou. Když neumím italsky, tak tím jazykem přece nebudu psát ne? Caspita!
……Arogance a bezohlednost některých lidí mě nepřestává udivovat. Člověk by řekl, že když se na jednoho jedince sesype stovka lidí, zmíněný jedinec se složí a pokusí se napravit své chování. To se ale nejspíš stává jen v ideálním světě.
……Další poznatek se týká sprostých slov na blogu obecně. Jsem slušně vychovaný člověk a sprostě nemluvím a už vůbec nevidím důvod, proč tak psát. A to se týká všech, co kdy napsali nějaké vulgární slovo na svůj blog (teď nemyslím slova, co plní jistý umělecký záměr). Je opravdu tak těžké nahradit tato slova jinými?
……Myslím, že víc psát nebudu, jistě bych ještě měla, co říct, ale nechci to moc natahovat. Potřebovala jsem se jen trochu vypsat, aby se mi ulevilo a to se mi docela povedlo, už nemám chuť rozmlátit počítač …
 


Comments

1 Em Age | Web | 31. july 2012 at 20:00 | React

No, vím, o kom mluvíš. V první chvíli to i vypadalo, že se chceš Lotty zastat, pak jsem ale pochopila, že i ty s ní nesouhlasíš, já s ní taky nesouhlasím - protože chápej, že nic proti fashion blogům nemám (a to ani není fashion blog), ale myslím, že by se Lotty do AK cpát neměla.. zvlášť nesouhlasím s tím, že byla přijatá kvůli zvýšení čtenosti AK. To mi do hlavy neleze. :D
Co se týče sprostejch slov... :D Tak se ti za ně omlouvám, nevěděla jsem, že někomu tak vaděj. :D Já ale píšu tak, jak mluvím (a můj slovník není zrovna vytříbenej) a nvidím důvod, proč bych se zase na blogu musela přetvařovat a dělat, že jsem slušná, když nejsem.

2 Arvari | Email | Web | 31. july 2012 at 20:04 | React

No, pokud jde o ty sprostý slova, já v reálu mluvím jak dlaždič (říkám to zcela upřímně a nijak se za to nestydím, zkrátka to tak je a já nemám chuť to měnit, jsem to prostě já), a když na to přijde, tak tak i píšu, protože, no... Jak jsem psala, jsem to já. Nebylo by těžký to v psanym projevu nahradit (v mluvenym je to mnohem složitější, zejména ve chvíli, kdy si člověk kupříkladu ukopne palec o nohu stolu, to pak nějaký to 'do prdele' -či kousek vedle- padne snadno), a někdy to i dělám, protože spousta lidí sprostý slova jednoduše nebere, ale jsou chvíle, kdy proplouvá na povrch moje pravý já, a to to pak lítá... XD

3 Thalia Contostavlos | Web | 31. july 2012 at 22:11 | React

[1]:[2]: Tak já chápu, když někdy někomu něco ulítne, to mně občas taky. Ale nemám ráda, když jich někdo používá nadmíru a to obzvláště v psaném projevu ...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.