Znáte ten pocit?

24. july 2012 at 7:59 | Thalia Contostavlos |  Author´s Note
……Jen tak si někde povídáte s přáteli, jíte, popíjíte, smějete se a najednou zahlédnete někoho známého. Někoho o kom víte jistě, že už jste ho někdy viděli, ale nemůžete si ho zařadit. A co se nestane, jako na potvoru si ten člověk sedne někde poblíž a vypadá, že jen tak neodejde.
……Ať už se pak snažíte jakkoli ho odtamtud vypudit, nejde to. Na vaše ultrazvukové signály nereaguje, hypnóza se také míjí účinkem, techniku teleportace druhé osoby jste zcela zapomněli a umění vsugerování myšlenek jste nikdy neovládali.
……Člověk by si mohl říct, co na tom? Ať si tam ta bytost klidně sedí. Jenže vaše oči jako by se pohybovali sami od sebe. Spojení s mozkem nefunguje a vy nemůžete jinak, než na záhadného nedalekosedícího nenápadně zírat.
……A tak tam tak sedíte, přátelé okolo vás si stále povídají, ale vás jako by ta osoba magneticky přitahovala. Odkud toho člověka znám? Proč je mi povědomý?
.
 


Comments

1 empty--island | Web | 26. july 2012 at 9:37 | React

Jo, tenhle pocit znám, většinou se mi to ale nestává, když někoho vidim, ale spíš, když slyším nějakej povědomej hlas, kterej si nemůžu zařadit.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.