Doučování z angličtiny

25. june 2013 at 15:16 | Thalia Contostavlos
......Blíží se letní prázdniny a já jako čerstvá absolventka gymnázia a již přijatá studentka vysoké školy se snažím vymyslet, co s volným časem. Ráda bych si totiž něco přivydělala, protože hodiny volejbalu a tenisu nejsou levné a zařizování vlastního bydlení mi pravděpodobně také hrábne hluboko do kapsy. Začala jsem přemýšlet, jakou brigádu bych chtěla dělat a na jakou práci bych se asi tak hodila a když jsem si shrnula veškeré své zájmy, došlo mi, že nejideálnější způsob, jak se zaměstnat, bude pomoci někomu s jeho angličtinou.
......Chtěla bych se tudíž zeptat, zda někdo nevíte o nějaké šikovné stránce nebo přímo o někom z Prahy nebo okolí, kdo by měl zájem zlepšit svou angličtinu. Mám certifikát CAE, odmaturovala jsem za jedna a jsem schopna pomoci jak s gramatikou a písemným projevem, tak s výslovností a přízvukem. Existuje možnost konverzace, přípravy na certifikáty FCE a CAE nebo třeba na maturitu v září :)
......Pokud vás napadne jakákoli jiná cesta, jak se přes prázdniny zaměstnat a trochu si přivydělat, klidně napište, budu vděčná :) Jinak, jsem zpět po dlouhém období příprav na maturitu a příjmací zkoušky a budu se snad moci blogu opět naplno věnovat :D
 


Comments

1 mes-mysteres | Web | 26. june 2013 at 10:36 | React

Jsem ráda, že mě někdo aspon trošku chápe. Je to doopravdy zvláštní, jak se tohle omámení může stát z ničeho nic... :)

2 ellie. | Web | 26. june 2013 at 11:09 | React

já dělám FCE asi příští rok, ale mám pocit, že kdybych musela, udělala bych je i letos. ony seriály v angličtině a youtube dělají strašně moc, že mám pocit, že občas v angličtině i přemýšlím. prostě si třeba představuju, jak se s někým bavím (jako z česka) a najednou v mých myšlenkách mluvíme anglicky. je to asi docela divný, ale fajn, hehe. doučovat bych zvládla z fleku a chtěla bych, jenže tady má někdo výhodu, že už má po střední. tak ti držím palce s takovou fajn brigádou:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.