Proklatý glycin

1. december 2013 at 21:51 | Thalia Contostavlos |  Author´s Note
……Nejsem člověk, který by si pořád na něco stěžoval (a pokud, tak to nemyslím vážně), ale dnes už jsem opravdu vytočená. Připadám si naprosto hloupá a neschopná a to jenom kvůli jednomu hloupému protokolu z laboratorní techniky.
……Příprava glycinu jako taková nebylo nic složitého, eluace přes iontoměnič, odpařování na vakuové odparce a odsávání na fritě, nic jiného. Jenže výpočet do protokolu je nějaký složitý a já se nad ním s přestávkami trápím už několik hodin. Kdo to mohl tušit, že pouhý obsah hydrochloridu glycinu ve směsi, se kterou jsme pracovaly, se promění v jednu z neřešitelných matematických úloh? (Pokud nemáte šajn, o čem je řeč, nesmutněte, nejste sami.)
……A tak jsem se vytočila do nepříčetna, rozhodla se do protokolu napsat nějaký nesmysl založený na naprosto vymyšleném předpokladu a modlit se, aby mi to zázrakem prošlo. Tímto článkem se snažím trochu uklidnit (nepomáhá to), ukázat všem, jak mám těžký život (ha!) a znovu se trochu připomenout blogerskému světu, který poslední dobou zanedbávám.
……Máte někdy také pocit naprosté bezmoci při psaní úkolů? Já ho do dneška nezažila a upřímně řečeno, jsem naprosto vyděšená :)
.
 


Comments

1 Bazzy | Web | 2. december 2013 at 10:56 | React

Nemyslím si, že Vánoce či advent jsou jen pro věřící. Já taky nejsem ale to neznamená, že si neužiji tu atmosféru, a samozřejmě souhlasím, že Vánoce jsou o času s rodinou to především.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.